Blog

V den oslavy Slovanských věrozvěstů, se v centru Olomouce hledal poklad

středa 8.7.2015

Necelá desítka týmů změřila své znalosti a schopnosti ve vedru, kterému by stěží odolal velbloud. Své síly porovnaly v tématech, která nejsou pro dnešní rychlou dobu až tak cool - orientace, umění, etiketa, historie, logika a další.

V Dolním Újezdě vzniká nová tradice

čtvrtek 2.4.2015

Poslední březnovou neděli se v kulturním domě v Dolním Újezdě konalo „Velikonoční Tvoření“. Předvelikonoční událost během odpoledne navštívilo asi 150 dětí, rodičů, prarodičů a občanů Dolního Újezdu a blízkého okolí. Vyvedenou akci uspořádaly tří místní instituce. Spolek Kulturní Morava spolu s místní mateřskou a základní školou. Všechny se svým dílem podílely na programu. Mateřská škola s tematicky směřovaným velikonočním vystoupením a škola s pásmem záhorských písní a tanců.

Výtěžek z benefičního koncertu podpoří ZŠ Dolní Újezd a MŠ ve Staměřicích

neděle 2.11.2014

Během benefičního koncertu, který spolek Kulturní Morava uspořádal jako slavnostní zakončení hodového víkendu v Dolním Újezdu, vystoupili přední umělci vážné hudby sopranistka Kristýna Vylíčilová, houslista Jiří Klecker a místní varhany rozezněl nespočetným množstvím tónů Jan Gottwald. K slyšení byly známé hity vážné hudby minulých století a koncert sklidil ze strany občanů pozitivní ohlasy.

Program hodů v Dolním Újezdě 2014

sobota 11.10.2014

Na co všechno se můžete těšit během hodového víkendu v Dolním Újezdě?

Dobývání Moravské brány dobylo Veselíčko

úterý 26.8.2014

Kulturní Morava z. s.
Dolní Újezd 155, 751 23
IČ: 030 77 373

Další naše weby jsou Leonardo hledá poklad
a web akce Dobývání Moravské brány.